Наші сертифікати

Sertif_sis_upr_yakosti

Сертифікат на систему управління якістю, виданий ТОВ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

Sertif_Fedorov_Collega-Park
Sertif_Nesterov_Collega-Park

Сертифікат видано представнику ТОВ «Без обмежень». Учаснику семінару Федорову Володимиру Володимировичу: «Варіанти підбору штучної стопи при виготовленні протезів нижніх кінцівок за індивідуальними особливостями користувача» за участю представників компанії College Park Industries.

Сертифікат видано представнику ТОВ «Без обмежень». Учаснику семінару Нестерову Сергію Сергійовичу: «Варіанти підбору штучної стопи при виготовленні протезів нижніх кінцівок за індивідуальними особливостями користувача» за участю представників компанії College Park Industries.

Sertif_Fedorov

Свідоцтво про підвищення кваліфікації, видане Федорову Володимиру Володимировичу. Яке засвідчує що він закінчив програму підвищення кваліфікації «Протезування нижніх кінцівок. Медични аспекти і технологія виготовлення протезів гомілки і стегна модульного типу з вкладишем із силіконової композиції».

Sertif_Nesterov

Свідоцтво про підвищення кваліфікації, видане Нестерову Сергію Сергійовичу. Яке засвідчує що він закінчив програму підвищення кваліфікації «Протезування нижніх кінцівок. Медични аспекти і технологія виготовлення протезів гомілки і стегна модульного типу з вкладишем із силіконової композиції».